ЗУХВАЛІ
Умови оплати та повернення
Для оплати ви можете обрати будь-який зручний для вас спосіб: картка Visa/Mastercard, готівка, Приват24, Visa Checkout та інші.
Також на сайті доступна сплата частинами.

Відповіді на часті запитання:
Як і коли оплачувати участь у заходах?

Участь можна оплатити після реєстрації (якщо вона вже відкрита) чи подав попередню заявку. Оплатити можна повну вартість заходу або внести депозит.
Що таке депозит?

Депозит — це 30% вартості, який гарантує вам місце та підтверджує ваше бажання участі у заході.
Що таке пакет "рання пташка"?

Пакет "рання пташка" передбачає оплату вартості зі знижкою 20%. Знижка діє за умови повної оплати не пізніше ніж за 1 місяць до початку заходу.
Чи можу я отримати місце без оплати депозиту?

Ні, для участі у програмі необхідно сплатити депозит. Без депозиту гарантувати наявність вільних місць, навіть після проходження реєстрації, ми не можемо.
Також ви можете подати заявку на участь у стипендіальній програмі. Заявка на стипендіальну програму не гарантує участі у кемпі.
До якого часу можна внести залишок та як?

Залишок вартості необхідно внести не пізніше ніж за 72 години до старту програми.
Після сплати депозиту ви отримаєте e-mail з посиланням на online оплату залишку. За 72 години до старту програми вам надійде нагадування про сплату, якщо ви не встигнете сплатити. Також залишок можна сплатити готівкою. У разі не сплати вартості участі ваша заявка буде анульована.
Чи можу я оплатити участь частинами?

Так, ви можете сплатити участь у заході частинами. Якщо ваша картка не дозволяє механізм оплата частинами, просимо звертатися за телефоном +380675502075 для обговорення умов розстрочки платежу.
Я не можу прийняти участь з поважних причин, як я можу повернути оплату?Якщо ви сплатили повну вартість участ та відмовились за 72 години до старту програми вам буде повернуто вартість участі за вирахуванням депозиту, що складає 30% вартості. Якщо ви відмовились від участі менше ніж за 72 години вартість участі не повертається.
Для повернення коштів необхідно заповнити заявку на сайті.